Mezinárodní Vánoce s Gloria Brunensis – 11. prosince 2017

Tradiční vánoční koncert v Brně pro naše nejbližší, známé, přátele a další podporovatele jsme letos pojaly trochu netradičně. Medláneckou Sýpku a její domácké prostředí jsme vyměnily za nádherný Sál Milosrdných bratří. Místo je to elegantní a pro slavnostní vánoční koncert jako stvořené.

Už z názvu Mezinárodní Vánoce s Gloria Brunensis bylo jasné, že zazní vánoční koledy a písně z nejrůznějších zemí. Pro publikum, které zcela zaplnilo sál, jsme zazpívaly jak české koledy, tak i vánoční písně anglické, dánskou litevskou či maďarskou koledu, populární ukrajinskou skladbu Ščedryk nebo chanukovou píseň S’vivon. Zlatým hřebem večera bylo vystoupení dětí Gloria Brunensis, které zazpívaly písničku Naše Vánoce.

Během koncertu nás na klavír doprovázel Tomáš Vala a na housle Barbora Damborská.

Po koncertě následovalo pohoštění, které jsme si pro naše nejbližší jako poděkování připravily. Příjemný večer jsme si všechny náramně užily a věříme, že stejně tak i naše rodiny a přátelé.

Nyní nezbývá než popřát všem krásné a klidné Vánoce a hodně štěstí do roku 2018, ve kterém se společně setkáme na dalších vystoupeních Gloria Brunensis.

Víc fotek najdete na našem Facebooku.