14. 12. 2014 – Adventní koncert ve Vídni

Třetí adventní neděli jsme strávily ve vánočně vyzdobené Vídni. Do autobusu jsme naložily i své blízké, známé a přátele a všichni jsme se vydali strávit příjemný den do rakouské metropole. Nejdříve jsme si každý po vlastní ose prošli centrum Vídně, navštívili vánoční trhy a vychutnávali předvánoční atmosféru plnými doušky. Poté jsme se setkaly u radnice, kde nás čekal koncert.

V monumentální budově byl pro vystoupení sborů z nejrůznějších zemí připraven velký a překrásný sál. Byly jsme tak ohromené, že jsme chvílemi zapomínaly zpívat a udělaly jsme pár chyb. Nebo to spíš bylo tím, že jsme byly z některých premiérových skladeb nervózní, některé z nás byly nachlazené a neznaly jsme vůbec prostředí, ve kterém jsme měly vystupovat? Kdo ví…:)

I s drobnými chybami se ale koncert publiku líbil, navíc jsme si užily první vystoupení v novém koncertním oblečení, krásných a elegantních sukních, ze kterých jsme nadšené. Nakonec to tedy byl pěkný večer, který jsme si ještě zpříjemnily punčem či svařeným vínem a pak už hurá domů.